Loader

Asansör Bilgilendirme Yazılımı

Unisign Asansör Bilgilendirme Yazılımı asansör içerisinde geçirilen zamanın daha etkin ve eğlenceli hale gelmesi için geliştirilmiştir. Güçlü entegrasyon, merkezi yönetim ve kolay güncellenebilme özellikleri ile kullanıcı dostu bir altyapıya sahip olmasının yanı sıra geniş kullanım alanı ile istenilen kitleye daha hızlı ulaşılmasını sağlar. Kabin içerisinde ve dışarısındaki ekranlar üzerinden yapılan kat bilgilendirmesi, güncel yayın akışı ve multimedya paylaşımlar ile zamanı dilediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz.

 

Daha Fazla Bilgi İçin;

 Asansör Bilgilendirme Yazılımı

 

Zamanı Eğlenceli Hale Getirin

Asansör beklerken ve kat yolculuğu yaparken kaybedilen zamanı paylaşacağınız içerikler ile daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Güncel haberler, hava durumu, döviz kurları, video ve görsel paylaşımları ile misafirlerinizin veya site sakinlerinizin her anını keyifli hale getirin.

Zamanı Eğlenceli Hale Getirin
Geniş Kullanım Alanı
Geniş Kullanım Alanı

Kabin içinde ve dışında bir çok alanda rahatlıkla konumlandırabileceğiniz bilgilendirme ekranları, kısa süreli yolculuklar sırasında mesajınızı en etkili şekilde iletmenize yardımcı olurken, prestijli alanlar oluşturmanıza yardımcı olur.

Güncel Paylaşımlar

Asansör ekranlarında güncel olarak tarih/saat, son dakika haberleri, döviz kurları, hava durumu, multimedya içerikler ve görseller paylaşarak hissedilen bekleme süresini en aza indirin. 

Güncel Paylaşımlar
Kat Bilgilendirmesi ve Kroki Paylaşımı
Kat Bilgilendirmesi ve Kroki Paylaşımı

Ekranlarda asansörlerin müsaitliği,kat bilgilendirmesi ve tahmini bekleme süresiyle ilgili bilgi verebilir, kat krokisi ve odalar hakkında detaylı bilgi paylaşımları yapabilirsiniz.

Acil Duyurular

Teknik aksaklıkları, acil duyuruları ve gerektiğinde yapılacak bilgilendirmeleri anlık olarak duyuru sistemi ile iletin, kaza risklerini en aza indirirerek güvenliği en üst seviyeye çıkartın.

Acil Duyurular
Özelleştirilebilir Tema Seçenekleri
Özelleştirilebilir Tema Seçenekleri

Size özel hazırlanan renk ve logo tasarımları ile kurumsal kimliğinizi güçlendirin, kolay güncellenebilen tema yapısı sayesinde dinamik ekranlara sahip olun. 

Gelişmiş Entegrasyon

Unisign Asansör Bilgilendirme Yazılımı 3G Wifi ve Ethernet bağlantılarının yanı sıra Windows, Android ve SSSP platformlarını destekleyen güçlü bir altyapı sistemine sahiptir. 

Gelişmiş Entegrasyon
E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !