Loader

Covid-19 Çözümleri

Covid-19 salgınına karşı ortak alanları kontrol altında tutarak sağlık risklerini en aza indirecek dijital çözümler geliştiriyoruz. Termal ölçüm sistemleri, sosyal mesafe takibi, temassız hijyen ürünleri ve bilgilendirme yapmanızı sağlayacak Dijital Signage çözümleri sunuyoruz.

Covid-19 Ürün Yelpazesi

Unisign'nın salgın süreci ve sonrası için geliştirdiği özel aksesuarlara sahip donanım ürünleri ile personel, ziyaretçi ve müşterileriniz için sağlıklı alanlar oluşturabilirsiniz. 

Covid-19 Ürün Yelpazesi
Farkındalık Yaratan Bilgilendirmeler
Farkındalık Yaratan Bilgilendirmeler

Dipenser Kiosk ve Health Point System; bina giriş-çıkışlarına ve insan trafiğinin yoğun olduğu stratejik noktalara konumlandırarak riskleri en aza indirin ve paylaşacağınız bilgilendirme içerikleri ile toplumsal farkındalığı arttırın. Digital Signage yazılımı ile Cloud üzerinden güncellenebilir içerikleri istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Yüz Tanıma Teknolojisi

Body Temperature Kiosk, sıcaklığı doğru ve hızlı bir şekilde algılamak için farklı kızılötesi ışık seviyelerini tanıyabilir ve yakalayabilir. Yapay zeka ile temassız yüz tanıma özelliği bulunmaktadır.Yüz Tanıma Sistemi kişinin adını belirtirken vücut ısısını ölçerek sisteme kaydeder. Saniyede 30 kişilik kalabalığı tek tek tanımlayabilir.

Yüz Tanıma Teknolojisi
Temassız El Dezenfektanı
Temassız El Dezenfektanı

Health Point System ve ve Dipenser Kiosk'un kişisel hijyen önlemleri düşünülerek tasarlanmış sensörlü dispenser uygulaması ile temassız olarak antibakteriyel el dezenfektanı sağlayarak önlemleri arttırabilirsiniz.

Termal Görüntüleme ile Ateş Ölçüm Takibi

Health Point System ve Body Temperature Kiosk ile vücut ısısını tarayan termal kamera uygulaması sayesinde herhangi bir olası riski önceden tespit ederek önlem alabilirsiniz. Yapay zeka teknolojisine sahip termal kamera uygulaması ile çevresel faktörlerden bağımsız sadece vücut ısısına odaklanarak kişilerin ateş takibi sağlanır. Yüksek vücut ısısına sahip kişi geçtiğinde Digital Signage yazılımı üzerinden uyarı vererek riskli durumlar anlık olarak tespit edilir.

Termal Görüntüleme ile Ateş Ölçüm Takibi
Tek kullanımlık Koruyucu Mazleme Desteği
Tek kullanımlık Koruyucu Mazleme Desteği

Health Point System'in tek kullanımlık koruyucu malzeme bölmelerinden eldiven, maske, galoş gibi malzemelere kolaylıkla ulaşabilir, tüm hijyen kurallarını rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Müşteri Trafik Kontrol Mobil App

Sahip olduğunuz alanlardaki müşteri sayınızı bilmek ve anlık giriş çıkış takibi yapabilmeniz için geliştirilen mağaza içi trafik mobil app’i sosyal mesafe takibi yapabilmeniz için geliştirilmiştir. Yetkilendirdiğiniz bir personel mobile app üzerinden komut vererek girişleri kontrol altına alabilir.

Müşteri Trafik Kontrol Mobil App
E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !