Loader

Dijital Menü Yazılımı

Unisign Dijital Menü yazılımı, her zaman her yerde menü ekranının tam kontrolünü sağlar. İnternet ile kullanımı, yönetimi ve güncellemesi kolaydır. Menüyü daha cazip hale getirmek için de özelleştirme yoluyla tema veya kişiselleştirilmiş bir dokunuş eklenebilir. Unisign Dijital Menü yazılımı ile, farklı mağazalarda, sınırsız sayıda ekranı uzaktan kontrol edip anında restoran içi mesajlaşma sağlamak, otomatik olarak promosyonları güncellemek, konuma göre teklifleri değiştirmek ücretsiz olarak mümkündür.

Restoran Bilgileri

Dijital Menü ile yemek fotoğraf ya da videoları müşterileri sipariş vermeye teşvik eder. Yiyecek ve içeceklerle ilgili sınırsız açıklamalar, içindekiler, kalori bilgileri, hazırlık süreci gibi bilgileri paylaşarak müşterilerin motivasyonu arttırılır. 

Restoran Bilgileri
Kolay Sipariş
Kolay Sipariş

Misafirler Dijital Menü ile kendi siparişlerini kolayca seçip, siparişlerini mutfağa direkt gönderebilirler, herhangi bir garson/kişi gerekmez. Sipariş oluştururken kişisel notlar düşülebilir. Daha hızlı ve kolay sipariş süreci sağlanabilir.

Özelleştirme

Kolay tasarım özelliği ile marka logosu eklenip, kurumsal renkler ile Dijital Menü yazılımının zemini değiştirilebilir. Kampanyalar, hava durumu, restoran bilgileri içerik olarak eklenerek özelleştirilebilir. 

Özelleştirme
Operasyonel Maliyeti Düşürün
Operasyonel Maliyeti Düşürün

Fazladan harcanan iş gücünün önüne geçerek güncellemeleri anında gerçekleştirin, operasyon, zaman ve baskı maliyetlerinizi kontrol altına alın. 

QR Code ve Sosyal Ağ Etkileşimi

QR kod ve sosyal ağlarınız ile entegre edebileceğiniz menüler sayesinde çeşitli uygulamalar ile müşterileriniz için keyifli ortamlar oluşturabilir, geri bildirimler alarak daha güçlü etkileşim alanları oluşturabilirsiniz. 

QR Code ve Sosyal Ağ Etkileşimi
E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !