Loader

Mağaza içi Digital Signage Çözümleriyle Verimliliği Arttırın

Market içinde bulunan renkli ambalajlı ürünler, duvarlarda ya da girişte asılan büyük posterler, haftalık fırsat broşürleri müşterileri etkilemek, alışverişi yönlendirmek için kullanılan geleneksel iletişim yöntemlerinden bazıları. İnsan beyni gün içinde 3000 reklam mesajına maruz kalıyor. Bunların büyük bir kısmı müşterinin ilgisini çekmiyor ve akılda kalmıyor. Artık müşteriler için statik reklam - tanıtım araçları sıradan hatta bir süre sonra dikkat dahi çekmez olmaktadır. Kısıtlı zamana sahip, karar veremeyen, kampanyalarınızı okumayan, hızlıca alışveriş yapıp çıkan müşterilerinizin satın alma davranışlarını etkilemek için interaktif ekranlar en doğru çözüm olarak görülmektedir. Digital signage çözümleri hedef kitlenizi belirleyip, onlara uygun mesajları iletmenize olanak sağlamaktadır. Kolay güncellenebilme özelliğiyle, günün istenilen saatinde içeriklerinizi ekleyebilir, kaldırabilir ve güncelleyebilirsiniz. Unisign Digital Signage olarak, sizin için en uygun digital signage donanım ve yazılımlarını sunuyoruz. 

 

 Digital Signage çözümlerinin mağaza içi etkin iletişime ve verimliliğinizi artırmaya faydalarından bazılarını inceleyelim:  

 

  • Göz alıcı renklerle yüksek kaliteli ürün tanıtımları  

İnsanların %90’ı interaktif görsel içeriklerden etkilenmekte ve akılda tutmaktadır. Digital signage ekranlarla video ve görsel içeriklerinizi yüksek çözünürlükte ve geniş renk alternatifleriyle yayımlayarak müşterilerinizin ilgisini çekebilir, algılanan kaliteyi yükseltebilirsiniz. 

 

  • Stratejik yerleştirme ile farklı ve teşvik edici alışveriş deneyimi 

Digital signage çözümlerinde en önemli nokta şüphesiz ki ekranların yerleştirilmesidir. Kapı önüne yerleştireceğiniz ekranlarla müşterilerin dikkatini mağazanıza çekebilir, müşteri trafiğini arttırabilirsiniz. Aynı zamanda, ürün bilgilerinin yer aldığı tabletlerle müşterilerinizi farklı ürünleri incelemeye ve satın almaya teşvik edebilirsiniz. Digital signage ekranları mağazanızın stratejik noktalarında konumlandırarak daha fazla verim alabilirsiniz. 

 

  • Kolayca kampanya oluşturma ve hızlı ürün/fiyat güncellemesi 

Uzaktan yönetilebilme ve kolay kullanım özellikleriyle digital signage çözümleri yeni kampanya oluşturma ve içerik güncelleme süreçlerini en basite indirgemektedir. Merkezi yönetim sayesinde, saniyeler içinde ürün, fiyat ve içerik güncellemelerini gerçekleştirebilir, yeni kampanyalar oluşturabilirsiniz. 

 

  • Merkezden tüm şubelerin ve ekranların içerik yönetimi 

İster tek bir ekrana sahip olun, isterseniz de 1000’den fazla ekrana, bütün ekranların içeriklerini merkezi yönetim panelinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, isterseniz bütün şubelerinizde ve ekranlarınızda aynı içeriklerin, isterseniz de her ekranda farklı içeriklerin yayımını yapabilirsiniz. 

 

  • Baskı ve lojistik maliyetlerinden kurtulma 

Geleneksel tanıtım ve reklam malzemeleri artık ilgi çekmemesiyle beraber, aynı zamanda size yüksek maliyet de yaratacaktır. Her kampanya ve her yeni ürün için baskı malzemelerini tercih ederek birçok kez masraf yapmak yerine, digital signage çözümleriyle bu sorunu kökten halledebilirsiniz. 

 

  • Kısıtlı personelle ürün, kampanya ve duyuruların kolayca güncellenmesi 

Mağazanızda yapacağınız ürün tanıtımları, reklamlar veya kampanyalar için fazla personele ihtiyacınız yok. Kısıtlı personelle kolayca digital signage ekranlarının yönetimini sağlayabilirsiniz. 

 

  • Alışveriş sırasında yapılan ürün tanıtımlarıyla çapraz satın almaya teşvik 

Müşterilerinizi gerçek zamanlı etkilemek ve çapraz satın almaya teşvik etmek için birbiriyle bağlantı ürünlerin tanıtımını kolayca yapabilir, anında güncellemelerle hedef kitlenize yönelik mesajlar vererek satın almaya yönlendirebilirsiniz. 

 

  • Market içinde reklam yayımıyla reklam verenlerden ek gelir sağlanması 

Mağaza içinde stratejik ortaklarınızın veya diğer markaların reklamlarını yayımlayarak digital signage çözümleri sayesinde ek gelir sağlayabilirsiniz. 

 

  • Şirket haberleri, hava durumu, kur bilgileri, haberler, trafik yol durumu gibi bilgilerle müşterilerin bilgilendirilmesi 

Digital ekranlar aynı zamanda bilgilendirme fonksiyonu da taşımaktadır. Mağaza içine yerleştireceğiniz ekranlarla müşterilerinize şirketinizle ilgili son haberleri duyurabilir, tarihçenizi anlatabilir, müşterilerin işine yarayacak hava durumu, döviz kurları, trafik durumu gibi bilgiler aktarabilirsiniz. 

 

  • İç iletişimin sağlanması, personelin bilgilendirilmesi 

Digital ekranlar sadece müşterilerinizle değil, aynı zamanda personelinizle de iletişiminizi etkin hale getirecektir. Digital ekranlarla personelinize eğitim verebilir, aylık başarı durumlarını yansıtarak motive edebilir, müşterilere daha iyi hizmet verebilmeleri için interaktif tabletlerle temin edebilirsiniz. Etkin iletişim sağlayarak hem personelinizin hem de şirketinizin verimliliğini arttırabilirsiniz. 

E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !