Loader

Concierge Yazılımı

Unisign Konsiyerj (Concierge) yazılımı ile zahmetsizce misafirlerinize 7/24 en iyi dijital rehberlik hizmetini sağlayabilirsiniz. Yalnızca otellerin değil, yüksek hizmet anlayışına sahip, residencelar, restoranlar, kongre merkezleri için de Unisign Kosiyerj Yazılımı profesyonel hizmet sunumu sağlamaktadır.

Kolay Kullanım

Dokunmatik ekranlı cihazlarla kolay kullanım sağlayın. Misafirlerinizin ilgisini çekecek ve hızlı bir şekilde diledikleri bilgiye ulaşabilecekleri altyapı ile aktif alanlar oluşturun.

Kolay Kullanım
Hızlı Rezervasyon
Hızlı Rezervasyon

Oda rezervasyonu, güvenlik, temizlik, ulaşım hizmetleri,bilet temini, havaalanı transferi, asistanlık hizmetleri, organizasyon hizmetleri, fuar tanıtımı, açılış & davet, kokteyl & parti organizasyonlarını saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. 

Personel Bilgileri

Misafirlerinizin tüm personel bilgilerine ve müsteri hizmetlerine en sorunsuz şekilde ulaşabilecekleri bir iletişim ağı ile tüm sorunları ortadan kaldırın, memnuniyeti arttırın. 

Personel Bilgileri
Reklam Alanı
Reklam Alanı

E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !