Loader

Haber İçerik Hizmetleri

Unisign her zaman güncel, etkili ve dikkat çekici haber içerikleriyle müşterilerinizi bilgilendirmeniz ve dikkatlerini çekmeniz için Haber İçerik Hizmetlerini sunuyor. Haberler, hava tahminleri, spor ve gerçek zamanlı finansal piyasa bilgileri gibi online bilgiler, kolaylıkla bilgilendirme sistemlerine adapte edilir. Unisign bu doğrultuda sizlerle birlikte ihtiyaçlarınıza yönelik en doğru çözümleri sunmak için çalışır.

Daha Fazla Bilgi İçin;

 Haber İçerik Hizmetleri Broşürü

Etkili Haber İçerikleri

Unisign ekibi, hedeflerinize yönelik, izleyicilerinizin, misafirlerinizin dikkatini çekecek, bilgilendirecek ve eğlendirecek içerikler üreterek etkili iletişim olanağı sunuyor.

Etkili Haber İçerikleri
Güncel Bilgiler
Güncel Bilgiler

Aynı içeriklerin uzun süre ekranlarda kalması iyi bir izlenim yaratmayacaktır. Unisign içerikleri günlük, haftalık ve aylık olarak yenilendiği için izleyicilerin sıkılmasını önlüyor, her zaman güncel bilgi akışını sağlıyor.

Büyük etki, düşük maliyet

Profesyonel ekibimiz sizin için özel olarak yaratıcı içerikler hazırlamakta ve bu içerikleri uygun maliyetle size sunmaktadır.

Büyük etki, düşük maliyet
Marka Kimliğine Uygun Kişiselleştirme
Marka Kimliğine Uygun Kişiselleştirme

İçeriklerimizin büyük çoğunluğunu istediğiniz şekilde tasarlayabilir veya bizim tasarlamamızı ve özelleştirmemizi isteyebilirsiniz.

Akıllı Filtreleme

Ekonomik krizler, cinsel içerikler veya şiddetle ilgili içerikler çok fazla ilgi çekebilir, ancak bunların çoğu dijital ekranların hedeflerine uyumlu olmamaktadır. Unisign içerikleri tecrübeli ekibimiz tarafından ortak ilgi ve uygunluk ilkeleriyle hazırlandığı için tüketicinin aklında olumlu izlenim bırakacağınıza emin olabilirsiniz.

Akıllı Filtreleme
Hedef Kitleye Uygun Haberler
Hedef Kitleye Uygun Haberler

İster sektörle ilgili güncel haberleri, isterseniz de günlük haberler, hava durumu, döviz kurları gibi genel günlük bilgileri müşterilerinizle paylaşın.

Sosyal Medya Paylaşımları

Sosyal medya hesaplarınızı ekranlarınıza entegre ederek, sosyal medya içeriklerinizi müşterileriniz ve personelinizle gerçek zamanlı olarak paylaşın.

Sosyal Medya Paylaşımları
E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !