Loader

Hasta Bilgilendirme Yazılımı

Unisign Hasta Bilgilendirme Yazılımı, katlarda konumladıracağınız ekranlar üzerinden hasta ve personel için etkili iletişim alanları ve bina içerisinde bilgilendirme noktaları oluşturan, bir sağlık grubunun tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek tümleşik bir digital signage sistemidir.

 

Daha Fazla Bilgi İçin;

 Hasta Bilgilendirme Yazılım Broşürü

Bilgilendirme Ekranları

Doktorlarınızın branşları,akademik geçmişleri  ve uzmanlıkları hakkında detaylı bilgilendirme yapabilir, hastalarınızın randevu saatleri,sıra numaraları ve tahmini bekleme sürelerini paylaşabilirsiniz.    

Bilgilendirme Ekranları
Algılanan Bekleme Süresini Azaltın
Algılanan Bekleme Süresini Azaltın

Hastane ziyaretlerinde hastaların bekleme süresi boyunca sıkıldığını biliyoruz. Bu süreyi daha eğlenceli hale getirmek için hava durumu,TV programları, haberler veya tanıtım içerikleri yayımlayın. 

Acil Durum Duyuruları

Hastane içerisindeki acil durumları duyurmak, doktorları çağırmak,hastaları yönlendirmek için Unisign Hasta Bilgilendirme Yazılımını kullanabilirsiniz. 

Acil Durum Duyuruları
Yol/Yön Bulma
Yol/Yön Bulma

Hastane içinde gereken alanları ve odaları bulmak için tabelalar yerine ekranlar üzerinden yönlendirme yapın ve bilgileri istediğiniz zaman kolayca güncelleyin. 

Personel Verimliliğini Arttırın

Ekranlar üzerinden yapacağınız bilgilendirme ve anonslar ile hastane içi personelle etkili iletişim sağlayarak daha hızlı ve dinamik çalışma alanları oluşturabilirsiniz.

Personel Verimliliğini Arttırın
Reklam Alanları Oluşturun
Reklam Alanları Oluşturun

Hastane içerisinde konumlandıracağınız ekranlar sayesinde daha uygun maliyetlerle reklam ve tanıtım yaparak ekranlarınızı en etkili şekilde değerlendirebilir, ekstra gelir elde edebilirsiniz.

E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !