Loader

Medya İçerik Hizmetleri

Unisign Digital Signage, müşterilerin Unisign uygulamaları ile oluşturacakları reklam ve iletişim altyapılarını daha verimli kullanmaları, izleyicilere daha keyifli yayınlar sunmaları için çeşitli Medya İçerik Hizmetleri vermektedir. Digital Signage sistemlerinin anlamlı, raporlanabilir ve yönlendirici hale gelmesi için ekranlarda yer alan içerikler son derece önemlidir. İçeriklerin bir plan dahilinde, hedef kitleye uygun, iletişim stratejisine entegre şekilde, ekran boyutlarına ve çözünürlüklerine göre profesyonel olarak hazırlanması gerekmektedir. Unisign Digital Signage olarak, hedef kitlenize uygun içerik planlaması ve hazırlanması hizmetlerini sunmaktayız.

 

Daha Fazla Bilgi İçin;

 Medya İçerik Hizmetleri Broşürü

 

İç İletişim

Gerek personelinizle, gerekse de misafirlerinizle etkin iç iletişimi sağlamak için digital signage çözümleri en etkili iletişim aracı olmaktadır. İletişimi en etkili şekilde gerçekleştirmeniz için, Unisign dikkat çekici içerikler sunmaktadır.

İç İletişim
Kampanyalar
Kampanyalar

Müşterilerinize sunacağınız kampanyalar, anlık promosyonlar veya indirimler için geleneksel araçlar yerine çok daha etkili ve göz alıcı olan interaktif içerikleri tercih etmenin zamanı geldi.

Ürün & Hizmetler

Yeni ürünleriniz ve hizmetlerinizle ilgili bilgileri, detayları, fiyat güncellemelerini interaktif içeriklerle müşterilerinizle paylaşın.

Ürün & Hizmetler
Reklamlar
Reklamlar

Digital Signage ekranları tanıtım ve reklam yapmanız için en etkili araç olarak bilinmektedir. Uygun ve hedef kitleye yönelik göz alıcı içeriklerle etkili reklam içerikleri yayımlayarak hem ek gelir elde edin, hem de potansiyel müşterilerinizi kendinize çekin.

Yenilikler

Şirketinizle ilgili güncel bilgileri personeliniz ve müşterilerinizle paylaşmak için dikkat çekici içerikler en doğru seçimdir. İster şirket tarihçesi, ister kilometre taşları, isterseniz de hedefler ve başarılar olsun, Unisign istekleriniz doğrultusunda en etkili içerikleri sunmaktadır.

Yenilikler
E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !