Loader

Öğrenci Bilgilendirme Yazılımı

Eğitimci ve öğrencilerle etkin iletişimin nasıl kurulması gerektiğini bilmek, onların ortama uyum sağlamaları konusunda atılacak en önemli adımlardan biridir. İster akademik ister müfredat dışı olsun, kampüste öğrenci ve eğitmenlerin daima bilgilenmeleri gereken konular mevcuttur. Örgün eğitimin her safhasında pozitif bir ilişki kurmak, kampüs ruhunu ayakta tutmak için vazgeçilmez bir öğedir. Unisign Öğrenci Bilgilendirme Yazılımı, eğitim kurumlarının uçtan uca tüm ihtiyaçlarını karşılayan digital signage sistemidir.

 

Daha Fazla Bilgi İçin;

 Öğrenci Bilgilendirme Yazılımı

 

Kapı Ekranları ile Anında Bilgi Paylaşımı

Dersliklerin kapıları, konferans salonları ve koridorlarda konumlandıracağınız ekranlar ile öğrencileriniz ile aranızda etkili bir iletişim ağı oluşturun. Ders bilgileri, etkinlik duyuruları, eğitim ve acil duyuruları anlık olarak ekranlar üzerinden paylaşın. 

Kapı Ekranları ile Anında Bilgi Paylaşımı
Öğrenci İşleri
Öğrenci İşleri

Sınavlar, not sistemi ve resmi belgelerin takibini sağlayan akademisyen ve öğrencilerin de aktif şekilde kullanabildiği platform ile tüm idari işlerinizi kolaylaştırın.

Uzaktan Eğitim ve Ders Paylaşımı

Öğrencilerin derse katılamadıkları durumlarda canlı olarak sınıfa bağlanabildikleri, ders içeriklerinin depolandığı ve istenilen zamanda ulaşılabildiği yazılım ile eğitim verimliliğini arttırın.

Uzaktan Eğitim ve Ders Paylaşımı
Aktivite Takvimi Paylaşın
Aktivite Takvimi Paylaşın

Kurumunuzun bünyesindeki organizasyon ve aktivite duyurularını yapın, öğrenci geri dönüşlerini toplayın, okul içerisinde keyifli alanlar oluşturun.

Uzaktan Yönetim

Unisign Öğrenci Bilgilendirme Yazılımı uzaktan yönetilebilen altyapısı ile merkezi kontrol gerektiren öğrenci işleri, duyuru ve tanıtım amaçlı kullanımlarınızda hızlı ve kolay güncelleme sağlar.

Uzaktan Yönetim
E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !