Loader

Teknik Servis Hizmetleri

Uzman mühendisler ve beklentilerinizi her an eksiksiz olarak karşılayacak kapasitede çözümleriyle Teknik Servis Hizmetleri kurumunuzun en büyük yardımcısına dönüşüyor.

Unisign Teknik Destek Hizmetlerini alan müşteriler aldıkları paket dahilindeki teknik destek kaynaklarımızın tüm avantajlarından yararlanabilir. Destek birimimiz takım çalışmasını ve taahhüt edilen sürede sorunları çözmeyi prensip edinmiş profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Unisign Teknik Destek Birimi daha iyi bir hizmet sunmak için etkin bir CRM sistemi kullanır, böylece tüm işlemler kayıt altına alınır ve yaşam döngüleri takip edilir.

 

Daha Fazla Bilgi İçin;

 Teknik Servis Hizmetleri Broşürü

 

Anında Müdahele

Unisign Teknik Servis ekibi, karşılaştığınız sorunlarla ilgili mümkün olan en kısa sürede size ulaşır ve ihtiyaç doğrultusunda uzaktan veya yerinde müdahale ile profesyonel destek sağlar. 

Anında Müdahele
Uzaktan Destek
Uzaktan Destek

Karşılaştığınız herhangi bir arıza karşısında teknik ekibimiz ile iletişime girerek anında müdahale etmelerini sağlayabilirsiniz. Canlı chat yardımıyla yurtiçi ve yurtdışı projelerinizde uzaktan bağlantı sağlayarak yanınızda olur. 

Servis Raporlama

Özel olarak geliştirilen Unisign Destek Platformu üzerinden aldığınız tüm hizmetler takip edilir ve raporlanır. Bakım anlaşmalarından, güncellemelere, aldığınız hizmetlerden yapılan tüm bakımlara kadar size ait kayıtlar tek merkezden takip edilir ve karışıklıkların önüne geçilerek sistemli bir çalışma sağlanır.

Servis Raporlama
Kurulum ve Montaj
Kurulum ve Montaj

Sektörel tecrübe ve teknik altyapıya sahip kurulum ekibimiz ile bulunduğunuz her lokasyona hızlı ve sorunsuz montaj sağlayarak, memnuniyetinizi en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz.

Bakım Anlaşması

Kısa süreli ya da yıllık bakım anlaşmaları ile alanında uzman ekibimiz güncelleme, izleme ve tüm teknik müdahale gerektiren durumlarda bulunduğunuz noktaya ya da uzaktan kesintisiz destek sağlar.

Bakım Anlaşması
E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !