Loader

Unisign Digital Signage Yazılımı

Unisign Digital Signage; kapalı veya açık alanlara yerleştirilen, yüksek kalitede dijital görüntü sunan araçlar vasıtasıyla istenilen zamanda, belirli bir kitleye özgü mesajı etkili ve hızlı şekilde sunmak amacıyla network/internet altyapısı ile merkezi olarak tüm görüntü araçlarının yönetildiği yeni nesil reklam ve iletişim platformudur. 

 

 

Dinamik ve Güncel İçerikler

Videolar, resimler, belgeler veya gelişmiş gösterge tabloları da dahil olmak üzere hedef kitlenize uygun herhangi bir içerik türünü yükleyin, dilediğiniz anda güncelleyerek ekranlarınızın etkileyiciliğini arttırın. 

Dinamik ve Güncel İçerikler
Çevrimdışı Çalışma Modu
Çevrimdışı Çalışma Modu

Artık internete ihtiyacınız yok. Çevrimdışıyken de içeriklerinizi oluşturabilir, raporları görüntüleyebilirsiniz. Ekranınızı veya ekran gruplarını planlayın, burada gösterilenlerin tümünü merkezi bir gösterge tablosundan kontrol edin.

Uzaktan Kontrol Sistemi

Signage içeriklerinizi bulunduğunuz herhangi bir lokasyosyondan, birden fazla kullanıcı hesabı ile yönetebilirsiniz. Ekranlarınız her an güncel ve sorunsuz şekilde çalışabilmesi için yönetim paneli en büyük yardımcınız.

Uzaktan Kontrol Sistemi
Sınırsız Tema Seçeneği
Sınırsız Tema Seçeneği

Markanızın logosunu ve renklerini kullanabileceğiniz şekilde size özel tasarlanan tema seçenekleri ile kurumsal kimliğinizi göz önüne çıkartın,marka algınızı yükseltin.

Cloud Based Altyapı

Farklı platformlardan ve uzaktan erişilebilen, internet tabanlı Bulut sistem ile ekran yönetimi ve depolamayı en kolay şekilde gerçekleştirin. Tüm verileri hızlı bir şekilde farklı ekranlara transfer edin ya da depolayın.

Cloud Based Altyapı
Oynatıcı Alternatifleri
Oynatıcı Alternatifleri

Philips, Samsung Tizen, Chrome, Windows, Android vs. playerlar ile uyumlu çalışabilen Signage yazılımı diğer çözümler ile karşılaştırıldığında kullanıcı deneyimini daha kolay ve keyifli hale getirir.

Kolay ve Etkili Kullanım

Hedef kitleniz ile paylaştığınız içerikleri, bulunduğunuz her noktadan internet bağlantısı ile ekranlarınıza ulaşarak eş zamanlı olarak güncelleyebilirsiniz. Ürün tanıtımı, reklam, haber ve kurumsal yayınlarınızı size en uygun tema seçenekleri ve yine sizin belirleyebileceğiniz zaman planlaması ile en hızla ve etkili şekilde yönetebilirsiniz. 

Kolay ve Etkili Kullanım
E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !