Loader

Yazılım Platformları

Samsung SSSP

10inç'ten 95inç'e tüm ekranlar ile uyumlu, bulut tabanlı Samsung Smart Signage bir çok alanda etkileşim yaratan yeni nesil bir dijital platformdur. Merkezi erişim sayesinde planlama ve yönetim panellerini kontrol altında tutarak, içeriklerinizi anında güncelleyebilir ve en etkili iletişim ağını yakalayabilirsiniz.

Samsung SSSP
LG WebOS
LG WebOS

LG Signage platformu, ekranlarınızı harici bir oynatıcıya ihtiyaç duymadan  kontrol etmenize kolaylık sağlayan eksiksiz bir araçtır. Bulut taban sayesinde herhangi sayıdaki ekranınızı web tarayıcınızdan görüntüleyebilir,yayın akışının takip ve yönetimini gerçekleştirebilirsiniz.  

Philips SoC

Uygun maliyet ve performans sunan bulut tabanlı Philips SoC çözümünü kullanarak Signage platformu ile içerik oluşturun, planlayın ve yayınlayın. Resimler, Videolar, HTML5 web sayfası desteği, uzaktan uygulama ve güncelleme, çevrimdışı oynatıcı vs.

Philips SoC
Chrome
Chrome

Herhangi bir Google Chromebox, Chromebase ya da Chromebit platformlarında uyum içerisinde çalışan, birden çok sayıdaki ekranınızı yönetmenizi sağlayan çözüm ile dinamik yayın akışları gerçekleştirin. Video, görsel, web sayfasive RSS desteği, ekranların kapat/aç kontrolü, uzaktan güncelleme, raporlama.

Windows PC

Signage yazılımı önceden yüklenmiş olan bir bilgisayar yardımıyla ekranlarınızın kontrolünü elinize alabilirsiniz. İçeriklerinizin güncellemesini, zaman planlamasını, raporlamasını yapabilir ve en doğru çözümler ile hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. 

Windows PC
E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !