Loader

AĞIRLAMA

Artık otellerde teknoloji kullanımı sadece odalardaki TV’lerle kısıtlanmamakta, otel içindeki dijital ekranlar ve digital signage ağlarıyla desteklenmektedir. Oteller bu konsepti sadece misafirleri bilgilendirmek için değil, aynı zamanda otel lobilerinin, koridorların ve restoranların atmosferine katkı sağlamakta kullanmaktadırlar. Bunun dışında, büyük otellerdeki konferans salonlarında, otelin dahilinde, organizasyonlarla ilgili bilgelerin iletilmesinde, yol bulma/yönlendirme işlemlerinin gerçekleştirilmesinde etkili araçlar olarak Digital signage çözümleri kullanılmaktadır.

Daha Fazla Bilgi İçin;

 Ağırlama Sektör Broşürü

Misafirlerinizi Etkilemeye Lobiden Başlayın

Lobinizde digital signage sistemleri kullanarak misafirler için daha dikkat çekici bir ambiyans yaratabilirsiniz. Lobide yerleştirdiğiniz dijital ekranlar veya kiosklar sayesinde misafirlerinize check-in yapmadan önce bütün fiyatlandırma ve hizmetlerle ilgili bilgi verebilirsiniz. 

Misafirlerinizi Etkilemeye Lobiden Başlayın
Kayıt İşlemlerini Hızlıca Halledin
Kayıt İşlemlerini Hızlıca Halledin

Check-in/check-out işlemlerini kolay bir şekilde halletmek için kiosklar, müşteri memnuniyetini ölçmek için dijital anket sistemleri kurulabilir ve misafirlerden anında geri dönüş alabilirsiniz.  

Yemek Salonlarını Eğlenceli Hale Getirin

Yemek salonlarında her gün değişen menüyü kolay şekilde güncellemenize olanak tanıyacak, ek ücretler hakkında bilgi vermek açısından yardımcı olacak menu moard ekranları yerleştirerek, hem işleri daha kolay hale getirin, hem de misafirleriniz özel bir deneyim yaşatın.

Yemek Salonlarını Eğlenceli Hale Getirin
Misafirleriniz İçin Yön/Yol Bulmayı Kolaylaştırın
Misafirleriniz İçin Yön/Yol Bulmayı Kolaylaştırın

Otel içinde misafirlerinizin istedikleri odaları, konferans salonlarını, toplantı odalarını, yemek salonunu, katları bulması için yol/yön bulma ekranları yerleştirerek ulaşımı kolaylaştırın. Anı zamanda, bu ekranları hizmetlerinizi tanıtmak için de kullanabilirsiniz.

Algılanan Bekleme Süresini Minimuma İndirin

Misafirlerinizin lobide beklerken, yemek yerken ya da spor salonu, spa gibi alanlarda beklerken sıkılmaması için eğlendirici, bilgilendirici, günlük haberler, hava durumu, döviz kursları vs. gibi işlerine yarayacak içerikler yayınlayarak algılanan bekleme süresini azaltın.

Algılanan Bekleme Süresini Minimuma İndirin
E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !