Loader

EĞİTİM

Okulunuzda veya üniversitenizde iletişimi teşvik eden zenginleştirilmiş öğrenme ortamları oluşturun! 

Çok çeşitli kullanım senaryoları ile güçlü öğrenci, öğretim üyeleri ve personel toplulukları geliştirin.

Kampüs Genelindeki Etkinlikleri Öğrenci ve Personelinizle Paylaşın

Digital Signage, kampüste olup bitenleri paylaşmak için mükemmel bir araçtır. Statik posterlerden daha üstün olan dinamik ekranlar yalnızca en son etkinlikleri gösterecek şekilde güncellenebilir. Ekranlar ayrıca filmler veya öğrenci medyası için fragmanları da görüntüleyebilir.

Kampüs Genelindeki Etkinlikleri Öğrenci ve Personelinizle Paylaşın
Ulaşımı Kolaylaştıran Yönlendirme Ekranları
Ulaşımı Kolaylaştıran Yönlendirme Ekranları

Üniversite kampüsleri genellikle geniş alanlara yayılır. Kampüs içerisinde bir navigasyon ağına sahip olmak, yenilikçi bir Dijital Signage yöntemidir. En kullanışlı yol bulma çözümleri, dokunmatik ekranlarda hedeflerini arayan kullanıcılarla etkileşimli olarak çalışır.

Derslik Durumunu Kapı Ekranları ile Paylaşın!

Derslik, amfi ya da konferans salonlarının plan ve müsaitlik durumlarını konumlandıracağınız kapı ekranları ile paylaşabilirsiniz. Uzaktan yönetilen yazılım alt yapısı sayesinde anlık güncelleme yapabilir, alanların kullanımını karmaşadan uzak verimli hale getirebilirsiniz. 

Derslik  Durumunu Kapı Ekranları ile Paylaşın!
Akıllı Tahta İle Ders İşleyişini Daha Verimli Hale Getirin
Akıllı Tahta İle Ders İşleyişini Daha Verimli Hale Getirin

Öğrencilere toplantılarda veya sınıflarda motivasyon sağlayan etkileşimli, dokunmatik bir dijital ekrandır. Daha fazla işbirliği sağlar, sunum yeteneklerini genişletir ve her tür toplantı, eğitim veya gruplarda beyin fırtınası için idealdir. Kağıt ve kalemlerin çok ötesine geçin!

Dijital Kürsü İle Yeni Nesil Sunumlar ve Ders İşleyişi!

Unisign Dijital Kürsü; konferans salonlarında, eğitim kurumlarında, tanıtımlarda vb. kitlelere hitap edilen tüm ortamlarda profesyonel şekilde konuşma / sunum yapılmasını sağlayan etkili bir kurumsal iletişim aracıdır. Aynı anda hem akıllı tahta hemde kişisel bilgisayarınız ile entegre çalışabilir, sınıf ya da sunum ortamındaki pek çok cihazı kontrol edebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun ön ekran uygulaması, NFC kart okuyucu, klavye, çekmece ve bağlantı ekipmanları ile yep yeni eğitim deneyimleri sunmaktadır. 

Dijital Kürsü İle Yeni Nesil Sunumlar ve Ders İşleyişi!
Dijital Anket
Dijital Anket

Çevrimiçi eğitim anketleri, öğrencilerle okulunu arasında köprü kurabilirsiniz. Yemekhane, etkinlik ve ya seçtiğiniz herhangi bir konuda anında etkileşime geçebilirsiniz.Öğrencilere, velilere ve eğitimcilere fikirlerini paylaşma fırsatı vermek, okulunuzu başarı yolunda tutmaya yardımcı olacaktır.

E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !