Loader

RESTORAN / FAST FOOD

Günümüzde restoran ve fast food zincirlerinde geleneksel menü boardların yerini digital menü boardlar almaya başlamaktadır. Bunun en önemli sebeplerinden biri, digital menü boardların görsel olarak daha dikkat çekici ve hareketli olmasıdır. Menü boardlarla etkinlikler duyurabilir, özel ürün tanıtımı yapılabilir, görsel ve video gösterilebilir veya müşteriye özel, hedeflenmiş mesajlar paylaşarak dikkat çekebilir. Tek merkezden yönetilebilme özelliği sayesinde, bütün şubeler tek bir noktadan kolayca yönetebilir. Kolay güncellenebilir içeriklerle, günün farklı saatlerinde farklı menüler yayınlanabilir, hedef kitleye uygun farklı mesajlar verilebilir. Sosyal medya integrasyonuyla, sosyal medya hesapları güncel olarak ekranlara yansıtılabilir, müşterilerin gerçek zamanlı olarak takibi sağlanabilir.

 

Daha Fazla Bilgi İçin;

 Restoran & Fast Food Sektör Broşürü

 

Etkili İlk İzlenim Yaratın ve Müşterileri Etkileyin

Potansiyel müşterilerinizi etkilemek için en etkili alan restoran vitrinidir. Restoranınızın vitrinine yerleştireceğiniz ekranlarda ilgi çekici ve iştah açıcı içerikler yayımlayarak hedef müşterilerinizin dikkatini çekerek, müşteri trafiğini arttırın. 

Etkili İlk İzlenim Yaratın ve Müşterileri Etkileyin
Müşterilerinizin Seçim Yapmasına Yardımcı Olun
Müşterilerinizin Seçim Yapmasına Yardımcı Olun

Restoran içine yerleştireceğiniz Menu Board ekranlarıyla müşterilerinize seçim yapmakta yardımcı olun, yemeklerinizin tanıtımını yapın. Menu Board ekranlar sık sık fiyat değişiklikleri ve ürün güncellemelerini sıfır masrafla yapmaya olanak tanıyor.

Sipariş Vermeyi Kolaylaştırın

Masalara yerleştireceğiniz küçük tablet ekranlarla müşterilerinizin hem kısa zamanda, kolayca sipariş vermesini sağlayın, hem de personel ihtiyacınızı minimuma indirin. Ayrıca, ekranlarda yemeklerle ilgili detayları paylaşarak müşterilerinize farklı bir deneyim yaşatın. 

Sipariş Vermeyi Kolaylaştırın
Algılanan Bekleme Süresini Azaltın
Algılanan Bekleme Süresini Azaltın

Müşterilerinizin siparişlerini beklerken sıkılması onlara kötü bir deneyim, size de kötü bir marka algısı yaşatacaktır. Restoran içine yerleştireceğiniz ekranlarda ilgi çekici, eğlenceli içerikler, yemeklerin hazırlanma süreçleri gibi içerikler paylaşarak algılanan bekleme süresini minimuma indirin.

Satış Sonrası Hizmetlerle Etkileyin

Kasa önüne yerleştireceğiniz tablet ekranlarla müşterilerden yemekler ve deneyimle ilgili  geri dönüş alın, rezervasyon yapın, internet sitenizi veya sosyal medya hesaplarınızı tanıtın. 

Satış Sonrası Hizmetlerle Etkileyin
E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !