Loader

ULAŞIM

Digital Signage çözümleri, önemli seyahat bilgilerini paylaşmak için ideal araçlardır.Yol bulma, kalkış, varış, hava durumu ve haberler, reklamlar gibi istenilen bütün bilgiler dijital ekranlarla yolculara ulaştırılabilmektedir. Daha cesur, daha parlak ve dinamik olan bu dijital ekranlar, yolculara tek bakışta yolculuk bilgilerini görme imkanı sağlamaktadır. Zaman çizelgelerinin yanı sıra, ulaşım firmalarının yolcularına iletmek istediği farklı bilgiler de olmaktadır. Örneğin, sefer iptalleri, kapı değişimleri, gecikmeler gibi bilgilerin yolculara iletilmesi gerekiyor. Digital Signage kullanımıyla bu bilgiler güncel olarak iletilebilir ve sadece bir düğmeyle değiştirilebilir. Bununla beraber, acil durum duyuruları ve yük alımı bilgileri merkezi bilgisayardan yayımlanabilir ve digital signage ağından yönetilebilir.

 

Daha Fazla Bilgi İçin;

 Ulaşım Sektörü Broşürü

Etkili Seyahat Deneyimi Yaşatın

Ulaşım alanlarına yerleştireceğiniz digital kiosklarla yolcuların bilet alma, check-in, bilgi edinme gibi işlemleri kolayca halletmesini sağlayarak onlara farklı bir seyahat deneyimi yaşatın. 

Etkili Seyahat Deneyimi Yaşatın
Daha Fazla Bilgi Aktarın
Daha Fazla Bilgi Aktarın

Dijital ekranlar araçlarda, istasyonlarda ve bekleme alanlarında istediğiniz bütün bilgileri paylaşabileceğiniz en iyi araçtır. Digital signage çözümleri; varış saatleri, acil durumlar, gecikme veya değişiklikler, seyahat rehberi, eğlence gibi farklı bilgileri paylaşmanıza olanak tanır.

Algılanan Bekleme Süresini En Aza İndirin

Digital signage çözümleri sadece gerekli bilgileri iletmekle yetinmiyor, aynı zamanda ilgi çekici içeriklere yolcuları bekleme süresinde eğlendiriyor, meşgul ediyor ve algılanan bekleme süresini en aza indirgiyor. Bekleme alanlarına yerleştireceğiniz digital signage ekranlarda göz alıcı içerikler ve  eğlendirici bilgiler yayımlayarak yolculara eğlenceli bir deneyim yaşatın. 

Algılanan Bekleme Süresini En Aza İndirin
Yol/ Yön Bulmayı Kolaylaştırın
Yol/ Yön Bulmayı Kolaylaştırın

Yolcular için seyahat esnasında en büyük problemlerden biri de bulundukları veya gitmek istedikleri mekanın yerini bulmaktır. Bu sebepten de, genel haritalama digital signage çözümleri arasında  en çok fayda sağlayan araçlardan biridir. Dijital yönlendirme ekranlarını istasyon veya gar içinde, ya da haritanın gerekli olduğu istenilen noktada kurarak yolcuların ulaşımını kolaylaştırın. 

Yolculara Güncel Bilgi Sağlayın

Duraklarda, peronlarda, tren garlarında yerleştireceğiniz ekranlarla yolculara en güncel bilgileri iletin. Kalkış/varış saatlerini kolayca güncelleyin, en kısa sürede bilgileri yolculara ulaştırın. Digital signage, ulaşımı olduğundan çok daha akıllı sisteme dönüştürmekte, basılı malzeme ihtiyacını ortadan kaldırmakta ve gecikmeleri önlemektedir.

Yolculara Güncel Bilgi Sağlayın
E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !