Loader
Ürünler Hakkında
Menü Board Nedir?

Digital Menu board seçmiş olduğunuz kriterlere göre kolayca düzenlenebilen bir tabela sistemidir. Digital Signage sistemi kullanılarak hazırlanan bu dijital tabelalar ile sabit görseller yerine videolar paylaşabilirsiniz ve bu videoları isteğinize göre değiştirebilirsiniz. İsteklere göre farklı yazılımlar var tabii ki, ancak hepsinin ortak yönü video oynatabiliyor olmalarıdır.

Motorlu Ekran Nedir?

Asansörlü dijital bilgilendirme ekranları şık alüminyum gövdesi, dekoratif görünümü ve isteğe bağlı çoklu dokunmatik özellikleriyle prestijli ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmış, VIP kullanıcılara hitap eden özel ürünlerdir. Asansörlü Ekranlar gizlenebilir mekanizması sayesinde ihtiyaç esnasında masa üstüne çıkar, kullanımı bittikten sonra kolayca kapanır. 

Video Wall Nedir?

Video Wall, birden fazla endüstriyel ekranın bir araya gelmesiyle oluşturulan çoklu ekran bütünüdür ve geniş kitlelere hitap etmek istenen birçok alanda tercih edilmektedir. Video Wall, kullanım alanı ve amacı açısından kullanıcılara sınırsız imkan sunmaktadır.Uzun süreli kullanım amaçlı üretilen ince kenarlı endüstriyel ekranlar ile çeşitli matrislerde istenen konfigürasyonu oluşturmak ve kullanım alanını kullanıcıya özel tasarlamak mümkündür. Bununla birlikte Video Wall’u oluşturan ekranlar farklı amaçlarla kullanılabilir.İstenildiği zaman ekranların tamamı tek bir ekran gibi kullanılabileceği gibi, her bir ekran birbirinden bağımsız olarak ta kullanılabilir, ihtiyaç ve talepler doğrultusunda ekranların kendi aralarında gruplanması da sağlanabilir. Ekranlar hareketli dizayn ve kurgular ile teknolojik tasarıma dönüşebilir.

Genel
Digital Signage Nedir?

Digital Signage, çeşitli görüntüleme sistemleri ve yazılım çözümleri ile resim, video, grafik içeriklerinin yanında haber, kayan yazı, hava durumu, trafik ve yol bilgisi, para bilgisi gibi birçok dinamik verinin bir sistem üzerinden gösterilmesi prensibi ile çalışan bir sistemdir.

Donanımlar kurum kimliğine uygun şekilde kişiselleştirilebiliyor mu?

Tüm donanım ürünlerimizi kurum renklerine ve kimliğine uygun olarak tasarlayabilir ve kişiselleştirme yapıyoruz. Ekranların Ön ve ara taraflarına logo uygulaması yapılabilir, aynı zamanda özel çalışmalarla ürün tasarımı değiştirilebilir.

Dijital Signage Ne İşe Yarar?

Digital Signage sistemi ile tek bir yöneticiye bağlı olarak çalışan bir sistem kurulur. Bu yöneticiye isterseniz yerel olarak isterseniz de uzaktan bağlanabilirsiniz. Elinizin altında internet bağlantısının olması yöneticinize bağlanmak için yeterli olacaktır. İnternetin bulunduğu her ekrana da istediğiniz medya içeriklerini kolayca aktarabilirsiniz. Kurum veya kuruluşunuz hangi sektörde yer alıyor olursa olsun kendi çalışma prensibinize uygun olarak bir Digital Signage platformu oluşturabilirsiniz. Böylece ürünlerinizi veya hizmetlerinizi daha hızlı ve ilgi çekici bir halde müşterilerinize iletebilirsiniz.

E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !